Adwokaci kancelarii Lurie, Ilchert, MacDonnell & Ryan LLP skupiają się wyłącznie na zapewnieniu należnego odszkodowania klientom, którzy doznali obrażeń ciała w wypadku . Wprawdzie znaczna część naszej praktyki adwokackiej poświęcona jest ofiarom wypadków budowlanych, lecz podejmujemy się również reprezentowania osób poszkodowanych w innych sytuacjach na trenie Nowego Jorku. Do tych sytuacji należą:

  • Wypadki samochodowe
  • Wypadki z udziałem ciężarówek
  • Wypadki motocyklowe
  • Wypadki rowerowe
  • Utonięcia
  • Wypadki na basenach

Dlatego prosimy bez wahania zapytać nas, w jaki sposób adwokaci kancelarii Lurie, Ilchert, MacDonnell & Ryan LLP mogą pomóc Państwu w sprawach odszkodowań powypadkowych. Telefonując do nas dziś pod numer (646) 461-4009, można nawet bezpłatnie porozmawiać o swojej sprawie z naszym zespołem prawników. Niezależnie od okoliczności, w jakich doszło do uszkodzenia ciała, mogą Państwo zaufać naszym kwalifikacjom, dzięki którym będziemy dochodzić sprawiedliwości w Państwa imieniu.

Dlaczego powinienem powierzyć swoją sprawę kancelarii Lurie, Ilchert, MacDonnell & Ryan LLP?

Zwracając się do kancelarii Lurie, Ilchert, MacDonnell & Ryan LLP po doznaniu uszkodzenia ciała, można mieć pewność, że udzielimy Państwu należytej pomocy prawnej najwyższej jakości. Nasi adwokaci mają łącznie ponad 100 lat doświadczenia w zawodzie, a przy tym możemy z dumą stwierdzić, że systematycznie uzyskujemy dla naszych klientów ugody na wysokie sumy. Prawie 300 naszych klientów uzyskało odszkodowania w wysokości od $500,000 do $1,000,000. Dlatego zdobyliśmy miejsce w Million Dollar Advocates Forum — jest to osiągnięcie profesjonalne, jakim może się poszczycić mniej niż 1% adwokatów praktykujących w USA.

Pomoc prawna jest całkowicie bezpłatna, dopóki nie wygramy sprawy

Jeżeli ktoś się waha, czy ubiegać się o odszkodowanie, ponieważ nie ma pieniędzy na wynajęcie adwokata, nie ma powodu do obaw. Nasza kancelaria przyjmuje sprawy, oczekując wynagrodzenia warunkowo i tylko wówczas, gdy wygramy (tzw. contingency fee basis). Opłata będzie należna dopiero wtedy, gdy uda nam się uzyskać dla Państwa odszkodowanie. Jeżeli nie uda nam się uzyskać pomyślnego wyniku, nie będziemy wymagać opłat za czas spędzony na prowadzenie sprawy. Dlatego nie mają Państwo nic do stracenia zwracając się o pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego do adwokata z naszej kancelarii. Aby dowiedzieć się więcej na temat opłat warunkowych, prosimy zadzwonić do nas dzisiaj.

Można zaufać kancelarii prowadzonej od ponad 50 lat

Po doznaniu uszkodzeń ciała w wypadku spowodowanym przez cudzą nieostrożność warto zaufać kancelarii doświadczonej w ubieganiu się o należne odszkodowanie. Adwokaci założonej ponad 50 lat temu kancelarii Lurie, Ilchert, MacDonnell & Ryan LLP są biegli we wszystkich tajnikach przepisów prawa odnoszących się do odszkodowań powypadkowych. Zwracając się do nas o pomoc można mieć pewność, że Państwa sprawa znajdzie się w kompetentnych rękach. Starając się udzielać naszym klientom współczującego przedstawicielstwa prawnego, jesteśmy gotowi omówić Państwa przypadek bezpłatnie.

Na początek wystarczy zatelefonować do nas pod nr (646) 461-4009 lub wypełnić prosty formularz wstępny online.